Select Page

ASP - Automatyzacja Procesu Sprzedaż - Kurs Online

Ten kurs da Tobie bardzo konkretną wiedzę na temat tego jak zbudować ASP samemu, jakich narzędzi użyć oraz jak je skonfigurować aby działały dla Ciebie.  

Przedstawione funkcje oraz sposób ich stosowania to bezcenne wskazówki na to jak zautomatyzować proces sprzedaży B2B, nie lanie wody i nikomu niepotrzebne zrzuty ekranu. Przetestowane, sprawdzone i co najważniejsze skuteczne wskazówki dotyczące budowy procesu sprzedaży od A do Z. Nie ważne jaki masz poziom wiedzy związanej z oprogramowaniem, nie istotne czy biegle poruszasz się po internecie, wraz z tym kursem otrzymasz działającą metodologię i narzędzia!

Zapytasz pewnie czym różni się kurs online od wdrożeń dokonywanych przeze mnie osobiście. Przy osobistych wdrożeniach masz moją osobę do pomocy oraz konsultacji. Konsultacje to nie tylko konfiguracja systemu ale doradztwo w takich kwestiach jak choćby to ile etapów powinien mieć Twój lej sprzedaży. 

 

Kurs będzie dostępny za

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Co znajdziesz w kursie

CRM – dlaczego potrzebujesz takiego rozwiązania w Twojej firmie? 

Jeżeli chcesz efektywnie panować nad komunikacją  z Twoimi klientami, tymi obecnymi oraz potencjalnymi to koniecznie musisz wdrożyć w swojej firmie CRM – nie zastanawiaj się nawet sekundy! powodów jest kilka.

Po pierwsze CRM to jedno, centralne miejsce (baza danych) w którym będziesz przechowywać informacje o twoich klientach, zamówieniach, kalendarz spotkań, notatki i wiele więcej.

Po drugie, nawet jeżeli z Twojej firmy odejdzie kluczowy handlowiec Ty będziesz wszystko widział o klientach, umówionych spotkaniach, zamówieniach w toku.

Po trzecie i nie ostatnie… zintegrowana skrzynka mailowa! Każdy mail wysłany lub odebrany od klienta od razu pojawia się w CRM, co najważniejszy jest powiązany z tymże klientem. Wysyłasz maile ze swojej skrzynki pocztowej, Twój CRM automatycznie je powiąże z Twoim klientem. Wysyłasz maile z CRM, pojawią się one również w Twoim kliencie poczty!

Skrzynka pocztowa to kolejny, maga istotny klocek w całej układance. To jak działa, w jaki sposób możemy ją zintegrować z innym oprogramowaniem, jakie funkcjonalności oferuje.

Przy jej wyborze kieruj się przede wszystkim

  • niezawodnością samego dostawcy usługi – sprawdź opinie
  • możliwością integracji z wybranym CRM
  • pojemność skrzynki
  • integracją z kalendarzem i innymi aplikacjami
  • autokorektą pisowni
  • etykietowaniem/tagowaniem wiadomości    

Baza danych – wiesz, że potrzebujesz ale jak ją zbudować? 

Załóżmy, że mamy już skonfigurowany cały proces, systemy – pocztę, crm, szablony wiadomości itd. Wszystko pięknie wygląda tylko trochę pusto! Prawda?

Czas najwyższy zacząć wypełniać nasze cudo. W tym dziale powiem Wam jak budować bazę danych, pozyskiwać dane kontaktowe naszych potencjalnych klientów.

Źródłem naszych poszukiwań będzie oczywiście internet ale nie tylko. Na przeszukiwanie bezkresu internetu też trzeba mieć plan i pomysł. Szukanie po omacku może nam zająć sporo czasu. Lepiej zaplanować nasze działania i od początku wiedzieć gdzie i jak szukać.

Fakturujemy! Poza bazą danych, CRM i skrzynką pocztową będziesz również potrzebować systemu do fakturowania, w końcu po domknięciu zamówienia i jego zrealizowaniu będziesz  musiał wystawić fakturę 🙂 Propozycja będzie prosta do wdrożenia, niskobudżetowa ale bardzo elastyczna z całą furą funkcjonalności. 

 

Adres

Rogoźnik, Parkowa 20, Polska

Follow Us